Aby prawidłowo wyświetlić stronę, kliknij na poniższy link i zainstaluj FlashPlayera.

Get Adobe Flash player

Sufit napinany DPS - to nowoczesna forma designu i dekoracji przestrzeni życia. Sufit napinany DPS to odmiana sufitu podwieszanego, która spełnia wiele funkcji jednocześnie - może obniżać zbyt wysokie wnętrza lub zasłaniać umieszczone pod stropem instalacje. Wykorzystywany jako element dekoracyjny wywołuje niesamowite wrażenie i stwarza nową przestrzeń. Idealnie gładki, odporny na odkształcenia tworzy na suficie efekt szklanej powłoki przy zastosowaniu struktury lustrzanej powiększając przy tym niewielkie wnętrza.
  • Każdy sufit DPS może mieć swój niepowtarzalny kształt: płaski, owalny, łukowy, kolisty, przestrzenny, łamany czy wielopoziomowy.
  • Zamontowana powłoka DPS jest bardzo lekka, nie obciąża już istniejącego stropu, waży niecałe 200 g/m2, dlatego nie przenosi dodatkowych obciążeń. Zamontowanie w suficie systemów świetlnych oraz wentylacyjnych nie jest przeszkodą, wymaga mocowania zawiesi niezależnie utrzymujących ich oprawę. Podwieszenie żyrandola lub żaluzji odbywa się bez dodatkowych wzmocnień.
  • Sufit DPS jest w pełni odporny na wilgoć, chroni wnętrze pomieszczenia zapewniając bezpieczeństwo przed zalaniem, a także zabezpiecza konstrukcję stropu przed gromadzeniem się nadmiernej ilości wilgoci. Powłoka sufitu odporna jest na osadzanie się pary wodnej.
  • Sufity napinane DPS można stosować we wszystkich pomieszczeniach użyteczności publicznej, w mieszkaniach prywatnych, a w szczególności tam, gdzie wymagana jest bezwzględna czystość i sterylność. Powłoka sufitowa jest antyelektrostatyczna, nieprzemakalna, antysejsmiczna, przez co przygotowany specjalnie na zamówienie sufit DPS jest rozwiązaniem długotrwałym nie wymagającym dodatkowych nakładów przez cały okres użytkowania.